Szkoła tenisa

Rzeszowski Klub Tenisowy ABC jest zrzeszony w Polskim Związku Tenisowym zapewniającym stały dostęp do najnowszych wiadomości dotyczących zmian w nauczaniu gry w tenisa. Nasi trenerzy systematycznie biorą udział w konferencjach trenerskich uzupełniając swoje kwalifikacje.

Naukę prowadzimy dla dzieci oraz osób dorosłych od podstaw oraz doskonalimy nabyte już umiejętności. Posiadamy niezbędne pomoce służące do prowadzenia zajęć: rakiety tenisowe, różne rodzaje piłek oraz przybory ułatwiające naukę.

Dla osób dorosłych proponujemy zajęcia indywidualne na różnych poziomach zaawansowania oraz nowe zajęcia cardio tenis.

Cardio tenis jest aktywnością grupową, która łączy w sobie ruch, zabawę, trening oraz grę w tenisa. Prócz celów edukacyjnych i metodycznych , cardio tenis ze względu na kombinację różnych ćwiczeń modeluje sylwetkę. Zajęcia odbywają się w niedzielę w godzinach przedpołudniowych w grupach dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Cena udziału w zajęcich jest uzależniona od ilości osób uczęszczających na zajęcia. Szczegółowych informacji udziela P. Asia Wisz tel. 608 304 870.

Nauka dzieci w naszym klubie jest oparta o nowy system TENIS10, który usystematyzował zasady gry dla dzieci do 10 lat. Zajęcia są prowadzone w grupach do 4-osób, dostosowanych do umiejętności grających. Odpłatność za lekcje jest uzależniona od liczebności grupy. Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Adrian Górski

Instruktor tenisa ziemnego

tel. 531 209 034

Jakub Jachczyk

Trener tenisa ziemnego

tel. 513 666 821

Wojciech Szczygielski

Instruktor tenisa ziemnego

tel. 606 412 540

Joanna Wisz

Instruktorka tenisa ziemnego

tel. 608 304 870

Naszym tenisistom proponujemy naukę gry w tenisa oraz sprawdzanie swoich możliwości poprzez organizację turniejów tenisowych, challengów we wszystkich grupach wiekowych. W okresie wakacyjnym organizujemy letnie kursy tenisowe.

______

Wpłaty za szkółkę RKT ABC można dokonywać gotówką w recepcji klubu lub przelewem na konto: Rzeszowski Klub Tenisowy ABC ul. Kwiatkowskiego 52b
35-311 Rzeszów
Bank Millenium 46 1160 2202 0000 0006 1528 6496 – w tytule proszę wpisać nazwisko i imię oraz za jaki okres czasowy dokonana jest wpłata