Szkoła tenisa

Szkółka Tenisowa ABC działa od 2006 roku wykonując zadania statutowe Rzeszowskiego Klubu Tenisowego ABC. Zadaniem naszym jest nauczanie zasad i gry w tenisa ziemnego. Posiadamy doświadczoną kadrę trenerską, infrastrukturę do gry przez cały rok.

jakub-jachczyk.jpg
Jakub Jachczyk
Instruktor tenisa ziemnego
asia.jpg
Joanna Wisz
Instruktorka tenisa ziemnego
adrian-gorski.jpg
Adrian Górski
Instruktor tenisa ziemnego
szczygielski-wojciech.jpg
Szczygielski Wojciech
Instruktor tenisa ziemnego
wisz-grzegorz.jpg
Wisz Grzegorz
Trener II klasy tenisa ziemnego

Rzeszowski Klub Tenisowy ABC jest zrzeszony w Polskim Związku Tenisowym zapewniającym stały dostęp do najnowszych wiadomości dotyczących zmian w nauczaniu gry w tenisa. Nasi trenerzy systematycznie biorą udział w konferencjach trenerskich uzupełniając swoje kwalifikacje.

Naukę prowadzimy dla dzieci oraz osób dorosłych od podstaw oraz doskonalimy nabyte już umiejętności. Posiadamy niezbędne pomoce służące do prowadzenia zajęć: rakiety tenisowe, różne rodzaje piłek oraz przybory ułatwiające naukę.

Dla osób dorosłych proponujemy zajęcia indywidualne na różnych poziomach zaawansowania oraz nowe zajęcia cardio tenis.
Cardio tenis jest aktywnością grupową, która łączy w sobie ruch, zabawę, trening oraz grę w tenisa. Prócz celów edukacyjnych i metodycznych , cardio tenis ze względu na kombinację różnych ćwiczeń modeluje sylwetkę. Zajęci odbywają się w niedzielę w godzinach przedpołudniowych w grupach dla osób poczatkujących oraz zaawansowanych. Cena udziału w zajęcich jest uzależniona od ilości osób uczęszczających na zajęcia. Sczegółowych informacji udziela P. Asia Wisz tel. 608 304 870.

Nauka dzieci w naszym klubie jest oparta o nowy system TENIS10, który usystematyzował zasady gry dla dzieci do 10 lat. Zajęcia są prowadzone w grupach do 4-osób, dostosowanych do umiejętności grających. Odpłatność za lekcje jest uzależniona od liczebności grupy. Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Naszym tenisistom proponujemy naukę gry w tenisa oraz sprawdzanie swoich możliwości poprzez organizację turniejów tenisowych, challengów we wszystkich grupach wiekowych. W okresie wakacyjnym organizujemy letnie kursy tenisowe.

______

Wpłaty za szkółkę RKT ABC można dokonywać gotówką w recepcji klubu lub przelewm na konto: Rzeszowski Klub Tenisowy ABC ul. Kwaitkowskiego 52b
35-311 Rzeszów
BS Niechobrz 93 9163 0009 2001 0002 9708 0001 – w tytule proszę wpisać nazwisko i imię oraz za jaki okres czasowy dokonana jest wpłata

Poznaj opinie o naszej szkole tenisa i trenerach

Opinie

Świetne treningi! Zawsze coś innego, nigdy się nie nudzi. Nauka tenisa od podstaw tylko tutaj! 🙂

Ola